G&G Antik AB - Finfuru! Två fåtöljer i furu och canvas. Troligen Ikea 70-talet. Sitter i en just nu och skriver detta inlägg! Sköna! Paret 2900 kr. #fåtöljer #seating #design #retro #Ikea #
BRUNO MATHSSON. "Pernilla", fåtölj med fotpall, canvas, bok, Dux. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet
Fåtöljer, ett par, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Pernilla Roto (Pernilla 2), Dux. Rotostativ i metall, stativ i böjträ, sits i canvas. - 1453 4022 - Metropol Auktioner
Fåtölj, Safarimodell, canvas / skinn / trä, slitage. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Fåtölj, "Antilope", Hans Olsen, Viskadalens Möbler, Kinna, 1960-tal. Stomme av riopalisander (CITEStillstånd medföljer), sits i canvas. Lös sittplymå, armlän av läder. Brännstämplad. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst