STOL, "Myran", Arne Jacobsen, Fritz Hansen. 50/60-tal. - Bukowskis
ARNE JACOBSEN. STOLAR, "Myran", 4 st, ask, svart lackerat, tillverkade 2021, för Fritz Hansen. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet
ARNE JACOBSEN, stolar, 3 st, "Myran", Fritz Hansen, 1950-/60-tal. - Bukowskis
STOL, "Myran", Arne Jacobsen för Fritz Hansen. - Bukowskis
ARNE JACOBSEN, stolar, 6 st, "Myran". Fritz Hansen Danmark. - Bukowskis
ARNE JACOBSEN, stolar, 2 st, "Myran", Fritz Hansen, Danmark. - Bukowskis
Arne Jacobsen, stolar 4 st "Myran" för Fritz Hansen sent 1900-tal. - Bukowskis
Arne Jacobsen stolar Myran 4 st - Stockholms Auktionsverk
Myran stolen - klassikern av Arne Jacobsen - Möbeljakt
ARNE JACOBSEN, 6 st stolar, "Myran", | Auction olsensauktioner.se
Arne Jacobsen, stolar, 4 st, "Myran", Fritz Hansen, daterade 1973. - Bukowskis
ARNE JACOBSEN, stolar, 4 st, "Myran". Fritz Hansen Danmark. - Bukowskis
Arne Jacobsen, stolar 4 st "Myran" för Fritz Hansen 1900-talets senare del. - Bukowskis
ARNE JACOBSEN, 2 st, stolar, "Myran", Fritz Hansen. - Bukowskis
ARNE JACOBSEN, 5 st stolar, "Sjuan", | Auktion olsensauktioner.se
Djurälskande designers | Barnebys Magazine
Stolar, 6 st. Myran, design: Arne Jacobsen (1902-1971), Danmark. För Fritz Hansen, Danmark, 2007. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8004
Myran - Auktionshuset Metropol
Arne Jacobsen Myran stolar - Stockholms Auktionsverk